jo a jeste mam takovou... mno hodně děravou CASE (jestli to teda pomůže) Yesico openair... tady je obrázek http://www.halloweencomputers.com/~i...enairblack.jpg .... jinak ta bedna ma tu mriz na obou bocich i nahore ...?? jak moc to pomůže
jo a jeste mam takovou... mno hodně děravou CASE (jestli to teda pomůže) Yesico openair... tady je obrázek http://www.halloweencomputers.com/~i...enairblack.jpg .... jinak ta bedna ma tu mriz na obou bocich i nahore ...?? jak moc to pomůže
... PIII 450Mhz
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)