jo a jeste mam takovou... mno hodně děravou CASE (jestli to teda pomůže) Yesico openair... tady je obrázek http://www.halloweencomputers.com/~i...enairblack.jpg .... jinak ta bedna ma tu mriz na obou bocich i nahore ... ?? jak moc to pomůže