no ved vyrobit tie samolepky ked je z jednej aspon 100 kusov neni problem, uz sa to tu davalo robit tusim 2x(robi to vela friem ale neurobia vam 5kusov resp. bolo by to strasne drahe).Aj ja ich mam par doma.Len sa musi najst clovek ktory vyzbiera peniaze a potom to da spravit a rozposle ludom a hotovo, tak to fungovalo minule.





