zkusim ale bude se mi to tezko ovladat protoze je TV za rohem....Původně odeslal honzAK
zkusim ale bude se mi to tezko ovladat protoze je TV za rohem....Původně odeslal honzAK
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)