Citace Původně odeslal WereWiking
Citace Původně odeslal iPoK Xpert
He nevie niekto ako riesit toto: Spravim si boot cd, funguje mam odskusane, ale chcem bezat na SATA AHCI. Takze pocas boot-u stisnem F6, vlozim disketu, sosa, sosa, potvrdim nejake partion veci, zacina to textove kopirovanie a tu vyhodi, ze nemoze nacitat disketu (BTW je 100% dobra). Ked to odignorujem, instalacia po restarte spadne. Ak pouzijem origos WinXP CD nemam problem.

Niekde som videl odkaz na zive.cz ako zaintegrovat SATA drivery do CD, nevie niekto ten odkaz, ale cim sa to s**e, ze to nejde?
Moc jsem to nepochopil, proc si SATA drivery neintegrujes pres nLite? Staci vybrat pozadovany .inf a nastavit, ze dany driver je TextMode.
Naozaj nic viac netreba? Na tom odkaze zive.cz som videl, ze sa editovali nejake subory z diskety. Mozno sa mylim, alebo je to uz zastaraly postup. OK skusim iba integrovat co to povie.