Naozaj nic viac netreba? Na tom odkaze zive.cz som videl, ze sa editovali nejake subory z diskety. Mozno sa mylim, alebo je to uz zastaraly postup. OK skusim iba integrovat co to povie.Původně odeslal WereWiking
Naozaj nic viac netreba? Na tom odkaze zive.cz som videl, ze sa editovali nejake subory z diskety. Mozno sa mylim, alebo je to uz zastaraly postup. OK skusim iba integrovat co to povie.Původně odeslal WereWiking
DIYS gripmeen >> CPU Wolfdale E8200 MOBO Gigabyte GA-P35-DS3R rev 2.1 RAM A-DATA DDRII 800+ EE VGA Gigabyte 3850 512MB HDD SAMSUNG 500GB HD501LJ
Fujistu Siemens Scenic >> CPU Pentium III 1000MHz MOBO unknown RAM 256 + 128MB VGA int. i810 HDD 20GB neznameho typu
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)