Moc se omlouvam.......splet sem se....muzu pridavat 1.7%,3.45%,a pak 5%.............ale treba 15% teda ne.....a 10% taky ne...radsi bych to teda nezkousel nebo ten procak znicis.....jednou uz by ti ani vymazani CMOS nemuselo pomoct.....
Moc se omlouvam.......splet sem se....muzu pridavat 1.7%,3.45%,a pak 5%.............ale treba 15% teda ne.....a 10% taky ne...radsi bych to teda nezkousel nebo ten procak znicis.....jednou uz by ti ani vymazani CMOS nemuselo pomoct.....
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)