no, budis, skusim ho vypnut, ale predtym mi v pohode bezali oba dva naraz, ak to bude fakt nim, tak to asi tym poslednym updatom ms-antispyware
preco ho pouzivam? pretoze ak fici, tak hlasi, ak sa nieco snazi zmenit registre, atd. - zatial som nehladal nieco podobne, ale skusim.
no, a ked bol problem s google-homepage-hijack-ingom na firefoxe, tak jediny to nasiel, spybot S&D ani ad-aware SE (ktory tiez pouzivam) ho vtedy nenasli. (hijackThis som vtedy nemal)
diky zatim




Odpověď s citací