Citace Původně odeslal DOC_ZENITH
Docela rád bych do druhého PC s BX dal něakého tuleně. Ale mám jeden dotaz: Už jsem četl mnoho postupů jak to udělat, ale chci se zeptat, jestli když mu ucvakám ty piny, tak jestli i potom bude dál fungovat i na jinejch mainboardech, které jsou už normálně s Tuleněm kompaktibilní. Dík.
Nebo použij postup gregoria jako já, je to popsáno na předchozí stránce. A nezničíš ani desku, ani CPU. Všechny změny jsou vratné