Aha to mě taky mohlo napadnout dokonce to do nas tlačili ve škole. Ale ja když něco nepoužívám tak se mi to okamžitě vykouří z hlavy.![]()
Děkuji předám to dál snad to pomůže.
Aha to mě taky mohlo napadnout dokonce to do nas tlačili ve škole. Ale ja když něco nepoužívám tak se mi to okamžitě vykouří z hlavy.![]()
Děkuji předám to dál snad to pomůže.
| ASUS A7V880 | Barton 2600+, Arctic Cooling Cooper Silent 2-TC (Rev. 2)| 1024 MB DDRAM | Barracuda IV 120GB | DVD-RW NEC 3500 | Radeon 9600Pro | Ati Tv tuner | SB Live 5.1 | Wireless Internet 512/512 kbit| Genius SW 5.1 HT|
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)