Citace Původně odeslal hans
takže dál.Pozorovací úhly jsou v poho, z židle u PC nenám žádný problém.
filmy a hry bez duchů a šmouh takže myslím že responze je dobrá.Nastavení v menu obsahuje i položky které nejsou moc běžné.Nastavení intenzity barev přednastavené i uživatelské- kdy si člověk může složky R-G-B nastavit sám. Položka YUV COLOR které má dvě nastavení HUE a FLESH TONE sloužící k jemnému vyladění barev.A poslední je položka CLOCK PHASE kterou jsem zkoumal včera a slouží k
jemnému doostření obrazu
Nevýhoda: není přiložený DVI kabel,což prodražuje LCD asi o 360kč :( :(
Pokud na něco přijdu,ještě se ozvu :lol: :lol:
jo to odpovida tomu co tu kdosi kdysi rekl, ze ty nove LCD uz se moc nelisi. vadny pixely jsou vyjimecne, odezva uz se nepozna, ostatni parametry vyborne (dostacujici). myslim ze napr rozdil mezi obrazem me iiyamy a tveho hyundai bude minimalni.
asi je cas aby se lcd zacaly masivne rozsirovat, chtelo by to jeste trochu cenu dolu.