
Původně odeslal
hans
takže dál.Pozorovací úhly jsou v poho, z židle u PC nenám žádný problém.
filmy a hry bez duchů a šmouh takže myslím že responze je dobrá.Nastavení v menu obsahuje i položky které nejsou moc běžné.Nastavení intenzity barev přednastavené i uživatelské- kdy si člověk může složky R-G-B nastavit sám. Položka YUV COLOR které má dvě nastavení HUE a FLESH TONE sloužící k jemnému vyladění barev.A poslední je položka CLOCK PHASE kterou jsem zkoumal včera a slouží k
jemnému doostření obrazu
Nevýhoda: není přiložený DVI kabel,což prodražuje LCD asi o 360kč :( :(
Pokud na něco přijdu,ještě se ozvu :lol: :lol: