no já nemůžu jinak než, že bych se přiklonil spíše k 6800 GT. Podporuje Shader model 3 a nemyslím si, že by na ně výkonem nestačila. Na druhou stranu X800 XT bude asi rychlejší..ale taky za jaký prachy, že?Původně odeslal Charlie Breaker
no já nemůžu jinak než, že bych se přiklonil spíše k 6800 GT. Podporuje Shader model 3 a nemyslím si, že by na ně výkonem nestačila. Na druhou stranu X800 XT bude asi rychlejší..ale taky za jaký prachy, že?Původně odeslal Charlie Breaker
CPU:Sempron 1,6@2,72(max takt) @2,4 (provozní takt) Disk: Seagate 80 giga 7200 ot. 8 MB, Paměť:1024 MB kingmax original jednomodul cl 2,5 Deska: MB JETWAY 754GT6-P nV6100 s754, Case: Eurocase+zdroj Chill Innovation 400 W
Toto téma si právě prohlíží 5 uživatelů. (0 registrovaných a 5 anonymních)