Citace Původně odeslal Charlie Breaker
*******
no já nemůžu jinak než, že bych se přiklonil spíše k 6800 GT. Podporuje Shader model 3 a nemyslím si, že by na ně výkonem nestačila. Na druhou stranu X800 XT bude asi rychlejší..ale taky za jaký prachy, že?