kartu nehcem ja ale moj kamarat ktory ma asi takuto zostavu:
MB: neviem ale daky shit od gigabite
CPU: Duron 1300MHz (asi morgan)
VGA: grafiku tam ma daku 32MB sr@cku
RAM: DDR SDRAM 256MB (266MHz)
zvisok neviem...
na 100% tam bude zlepsenie oproti tym 32MB ale pojde na tom San Andreas? (kamaratovy na rovnakej zostave ako ma tento kamarat ibaze s geforce2 64MB 128bit San Andreas ide ale iba ako tak na medium a 800x600x16 (pojde to s touto kartou na high detailoch a 800x600x32?) (15"monitor tak preto 800x600)




Odpověď s citací