no já přes konzoli o víkendu zazálohuju nastavení programů a profily...vzhledem k tomu že mám pouhých 80MB volnýho místa na XP boot disku tak budu muset dát čistou instalaci...tak jsem zklamaně smutnej...no co se dá dělat...příště už snad udělám ghost zálohu...





Odpověď s citací