ok, vemu perl nebo php a pudu se s tim porvat. myslenku uz mam. v perlu asi cely html rozsekam po radcich do pole a pak ho budu prochazet a hledat <div name=...> a k tomu </div> a to ulozim do komentare.

a nebo pujdu obracene a budu prochazet html a kdyz narazim na potrebny div tak s nim neco udelam. ty divy budu postupne posilat do novyho html.