imho jestlis tam měl 300*8.5, tak ti paměti šly na 283Mhz (566DDR)Původně odeslal Rado85
taky dost záleží jestli jedeš T1 nebo T2, měl jsem A-DATA, ktery mi šly 620DDR s T2 ale s T1 max. něco kolem 540
imho jestlis tam měl 300*8.5, tak ti paměti šly na 283Mhz (566DDR)Původně odeslal Rado85
taky dost záleží jestli jedeš T1 nebo T2, měl jsem A-DATA, ktery mi šly 620DDR s T2 ale s T1 max. něco kolem 540
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)