No to je docela na nic, ne? Ja mam LCD uz 10 mesicu a za celou dobu se zatim (dikybohu) neobjevilo nic.. a bezi taky 8-10 hodin denne.. samozrejme ze nekdy min..Původně odeslal Kraki
0 špatných pixelů a 0 špatných subpixelů
0 špatných pixelů a 1 špatný subpixel
0 špatných pixelů a 2 špatné subpixely
0 špatných pixelů a 3 špatné subpixely
1 špatný pixel
1 špatný pixel a 1 špatný subpixel
1 špatný pixel a 2 špatné subpixely
1 špatný pixel a 3 špatné subpixely
2 špatné pixely
2 špatné pixely a 1 špatný subpixel
2 špatné pixely a 2 špatné subpixely
2 špatné pixely a 3 špatné subpixely
3 a více špatných pixelů
4 a více špatných subpixelů
kombinace 3+ špatných pixelů a X špatných subpixelů (upřímnou soustrast
)
No to je docela na nic, ne? Ja mam LCD uz 10 mesicu a za celou dobu se zatim (dikybohu) neobjevilo nic.. a bezi taky 8-10 hodin denne.. samozrejme ze nekdy min..Původně odeslal Kraki
Q6600 | Gigabyte GA-EP45-UD3R | 4 GB A-Data Vitesta EE | NV9600GT HP | Seagate ST3320613AS | Enermax PRO425W | Antec Three Hundered | Samsung 2243BW
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)