Původně odeslal el_Barto
KT7 nepodporuje 133MHZ FSB - tak to hovorim naposledy nikdy nerozbehnete dlhodobo ATHLON XP na 133 MHZ FSB !
Původně odeslal el_Barto
KT7 nepodporuje 133MHZ FSB - tak to hovorim naposledy nikdy nerozbehnete dlhodobo ATHLON XP na 133 MHZ FSB !
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)