Citace Původně odeslal -- Charlie --
Sakra, nekteri lidi jsou rozezrani, destilka jim nestaci
Kamarad pouzival destilku + lih a byl spokojenej, neco vic je podle mne zbytecnost.
Ja pouzivam obyc vodu a ani po 2,5 mesicu nemam okruh zanesen.
Ja to mám takisto... Obyčajná voda z vodovodu a k tomu poldeci jari...
Pôvodne som to mal vodovodnú vodu len na otestovanie, a už mi to takto fachčí skoro rok... A žiadne zanesené bloky... A to máme celkom zlú vodu - vodný kameň na hrncoch len tak fukne... Ale proti tomu sa dá použiť napríklad soľ do umývačky riadku...