Ja to mám takisto... Obyčajná voda z vodovodu a k tomu poldeci jari...Původně odeslal -- Charlie --
Pôvodne som to mal vodovodnú vodu len na otestovanie, a už mi to takto fachčí skoro rok... A žiadne zanesené bloky... A to máme celkom zlú vodu - vodný kameň na hrncoch len tak fukne... Ale proti tomu sa dá použiť napríklad soľ do umývačky riadku...





Odpověď s citací