Zalman nezalman, furt to chce alespon nejaky ten vanek okolo chipsetu..![]()
http://epidot.wz.cz/pc/nb.html
fouka na nej 80x80 Nexus na 1000ot (17,8dB pri 1500ot) - takhle temer neni slyset a pri 1000ot uz vubec neteplota chipsetu v prime pri 1,8V neleze pres 45 stupnu. Ja jsem spokojenej. Nepece a je TICHO ! ...
akorat me to asi stalo zaruku na ten chladic![]()
![]()





Odpověď s citací