precitaj si recenzie na www.cdr.cz a potom sa urcite rozhodnes.
Ale osobne idem do Plextora48/48/24![]()
precitaj si recenzie na www.cdr.cz a potom sa urcite rozhodnes.
Ale osobne idem do Plextora48/48/24![]()
Gigabyte P35-DS4, E8400@4140 MHz (460*9) 1.34V, A-DATA 800+ 2GB kit, Seagate 320&200 GB, Radeon HD2400XT, NEC AD-7170S, Corsair HX520W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)