A nevíš kam a jaký odpor mám zapojit, jinak díky za radu s videem - vyzkouším.
A nevíš kam a jaký odpor mám zapojit, jinak díky za radu s videem - vyzkouším.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)