No,to co si prejes ty,se da nastavit,ale nejlepe to jde u Win9x.Jmenuje se to ConservativeSwapFileUsage. V registrech zadas hodnotu 1 a je to v klidu.Bohuzel mam pocit ze to v XP nejde zapnout.......Takze kladna odpoved na mou otazku neexistuje