No,to co si prejes ty,se da nastavit,ale nejlepe to jde u Win9x.Jmenuje se to ConservativeSwapFileUsage. V registrech zadas hodnotu 1 a je to v klidu.Bohuzel mam pocit ze to v XP nejde zapnout.......Takze kladna odpoved na mou otazku neexistuje![]()
No,to co si prejes ty,se da nastavit,ale nejlepe to jde u Win9x.Jmenuje se to ConservativeSwapFileUsage. V registrech zadas hodnotu 1 a je to v klidu.Bohuzel mam pocit ze to v XP nejde zapnout.......Takze kladna odpoved na mou otazku neexistuje![]()
P4 630 3,0GHz@3,98GHz, Abit GD8 i915,2GB OCZ Platinum GameExtreme 400@432 2.0-3-2-4, BFG 8800 GTS 320MB PCIE,Seagate 80GB SATA...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)