Máš to v Bčku?Jestli ano pak kanály by neměli vadit o Gčku bych si tak jistý nebyl.Stejne bych tam nahodil 5.8GHz Compex 54AG ....Airshitku jsem testoval na stole a proste nejak mi to nesedlo(hlavne puvodne nemoznost ACK).Prehrivat se to klidne muze nebo proste se hreje zdroj... .