Jsi si tim jisty? Ja sem jeste nevidel BIOS ve kterem by slo zvolit DMA, vzdycky tam byly volby disabled/auto (U PIO to je jine, tam slo zvolit PIO 1-4, tj. pomale-brutalne pomale...Původně odeslal wolker
)
Jsi si tim jisty? Ja sem jeste nevidel BIOS ve kterem by slo zvolit DMA, vzdycky tam byly volby disabled/auto (U PIO to je jine, tam slo zvolit PIO 1-4, tj. pomale-brutalne pomale...Původně odeslal wolker
)
ASUS P4P800E • Intel P4 2.4GHz •WinFast A7600 GT TDH • 2x512MB RAM PQI 400MHz dual channel • Seagate ST3200826AS + Seagate ST380011A + Seagate ST340016A • SB Audigy 4 • 19'' LCD ViewSonic VX920 • Logitech MX500
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)