Citace Původně odeslal wolker
Pritom v BIOSu je jasne videt, ze je nastaven rezim Ultra DMA 2.
Jsi si tim jisty? Ja sem jeste nevidel BIOS ve kterem by slo zvolit DMA, vzdycky tam byly volby disabled/auto (U PIO to je jine, tam slo zvolit PIO 1-4, tj. pomale-brutalne pomale... )