Původně odeslal Antiloopa
No az na to ze ten USackej nema Radka9700 jako ten ceskej,proste jina konfigurace....
Původně odeslal Antiloopa
No az na to ze ten USackej nema Radka9700 jako ten ceskej,proste jina konfigurace....
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)