chladic zakladni boxovanej, ale v tom bych problem nevidel pze setrim na case + chladic... ale ja bych nejradsi vedel proc se nenajel monitor... pze ono to neni prijemny nastavit v biosu OC o 200 mhz pak dat save a on se restartuje PC ale monitor se nerosviti... v tom vidim problem... v tom co jsem zadaval nemam chybu?... myslim v tom fsb a frekvenci ram...