Trafo malicky ... jak psal vv, to utahne tak 10Wrms. Jeste naprosto nevhodne umisteno ... je to Ecko a mas primo v ose smycek korekce! Neskodilo by ho trochu kdyz uz tak natocit, ale stejne malinke, a bude bzucet samo o sobe kvuli prebuzeni.
Vyhlazeni ... moc maly vzhledem k vykonum, spicek si moc neuzijes, ztrati se dynamika pri vetsim vybuzeni, ale to stejne neutahne to trafo, takze ...
K TDA7250: no vela zdaru, stimhle budicem nemam dobre zkusenosti ... priprav si par koncaku do zasoby, protoze ti budou odchazet jak hrusky ... nebo taky ne, je to zahada.
btw. na 2x70W bych dal min 200~300W trafo. Musis pocitat, ze kazdy IO premeni 1/3 az 2/3 prikonu na teplo a jeste tu mas podpurne obvody.
Jinak hezky uklizeny, mozna ten kabel okolo chladice bych vedl kratsi cestou, ale OK![]()





Odpověď s citací