Rozdíl tam je, hlavně právě v analogové části, jinak je to jen obchodní bublina.

Jinak 2Chlupatej_zub: Četl sis pravidla o pojmenovávání příspěvků, že jo? Myslím že ten název vůbec neodpovídá pravidlu !!!!!