NF7 je ale ABIT :-) a konecne sem mozna neco nasel, nekdo to mel s V7, ale jest-li maj totoznej pasiv, jsem s urcitosti nezjistil, protoze info na TT ani tntrade jsem nenasel a uz nemam chut to hledat ;-) kdyztak ho zas kus uriznu, :-D anebo prinejhorsim koupim novej chladic, lol. Doufam ze na ni nebudu aspon moc dlouho cekat, aby to nedopadlo jak s 8RDA+, no radsi nic, hlavne at uz je to prkno doma...