2 Rombo :
Podla vlastnych skusenosti najagresivnejsi BIOS na 8K3A/+ je 2815 ...s tynto BIOSom som musel na 200FSB zvysit napetie az na 2.8V.
Inak posledny BIOS 2B01 je v pohode co sa tyka vysokych FSB ...
2 Rombo :
Podla vlastnych skusenosti najagresivnejsi BIOS na 8K3A/+ je 2815 ...s tynto BIOSom som musel na 200FSB zvysit napetie az na 2.8V.
Inak posledny BIOS 2B01 je v pohode co sa tyka vysokych FSB ...
ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)