Citace Původně odeslal honzAK
no ja jsem koukal na info o ty desce a nikde se tam o tom nezminovali, a to ze tam je ze umi menit multiplikator to umela i staricka BF6 ale ji to nic platny nebylo. Takze kdyz umi tak to beru zpet.

BTW: neni to tim ze novy amd maji otevrenej multiplikator, dej tam palomino......

ABIT NF7 vie menit multiplikator na Tbredoch ...pisali to aj v recenzii na ANANDTECHu...

Co som zase ja cital - tak aj ked vie NF7 menit napetie na chipsete tak pretaktovanie cez FSB nie je az take slavne