myslel sem ze to pochopis.... bios je bloklej proti prepsani na kartePůvodně odeslal TheIF
myslel sem ze to pochopis.... bios je bloklej proti prepsani na kartePůvodně odeslal TheIF
Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)