NormalkaPůvodně odeslal Magus
smazni BIOS a hod jim to na hlavu, musi to přijmout.
Prostě občas se stane, že se BIOS sam od sebe vytratí
![]()
NormalkaPůvodně odeslal Magus
smazni BIOS a hod jim to na hlavu, musi to přijmout.
Prostě občas se stane, že se BIOS sam od sebe vytratí
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)