Sempron 2300+
1580 Mhz - 1,6V
1900 Mhz - 1,7V - faze testovani,uvidime co to udela behem tydne![]()
dodatek,stabilní to bylo dokonce i na 1966Mhz a 1,75V![]()
9.5. uprgade na Barton 2600+ @ 3200+ - 2300Mhz , Vcore 1,775V jinak to
nebylo stable![]()
MMike
Sempron 2300+
1580 Mhz - 1,6V
1900 Mhz - 1,7V - faze testovani,uvidime co to udela behem tydne![]()
dodatek,stabilní to bylo dokonce i na 1966Mhz a 1,75V![]()
9.5. uprgade na Barton 2600+ @ 3200+ - 2300Mhz , Vcore 1,775V jinak to
nebylo stable![]()
MMike
Sempron 2800+ /1600@2400/,786MB DDR300,80GB SATA WD,GF7600GS 400/800 @ 480/900,DVDRAM LG 4163B,EC 350W 12cm,LCD Samsung 940BW-19"
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)