Ja som nepisal ze to pojde lepsie taktnut, len to ze je to celkom dobre riesenie pre tych, ktorym vadi ten horuci pasiv. Netusim ci pri inych vyrobcoch hreje hsi menej (asi nie), ale u mna bol fakt-super-horucia to mi vadilo.
Ja som nepisal ze to pojde lepsie taktnut, len to ze je to celkom dobre riesenie pre tych, ktorym vadi ten horuci pasiv. Netusim ci pri inych vyrobcoch hreje hsi menej (asi nie), ale u mna bol fakt-super-horucia to mi vadilo.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)