Původně odeslal Anduril
An ASUSke je Thermaltake s medeným jadrom a na DFI je Boxov7 AMD chladič. A ešte som zabudol. Na doske DFI bol predtým nahodený Win2000, kde to celý čas šlapalo bezproblémovo. Až po nahodení WinXP začala teplota štrjkovať a dvíhať sa po pripojení USB disku.




Odpověď s citací