no když rozřezávat, tak minimálně po párech, jelikož jeden drát je vodič a druhý stínění

z hlediska flexibility je ideální 80 žilovej kabel nařezat na 20x4 žíly

BTW teď jsem si vyrobil nový "kulatý" kabely - zatím nejlepší jaký jsem kdy měl