no když rozřezávat, tak minimálně po párech, jelikož jeden drát je vodič a druhý stínění
z hlediska flexibility je ideální 80 žilovej kabel nařezat na 20x4 žíly
BTW teď jsem si vyrobil nový "kulatý" kabely - zatím nejlepší jaký jsem kdy měl
no když rozřezávat, tak minimálně po párech, jelikož jeden drát je vodič a druhý stínění
z hlediska flexibility je ideální 80 žilovej kabel nařezat na 20x4 žíly
BTW teď jsem si vyrobil nový "kulatý" kabely - zatím nejlepší jaký jsem kdy měl
1. místo v soutěži o nejlepší Casemod na IV. Lan párty OC.CZ v Brně (31.7. - 3.8. 2003).
& 220 HP veteran power
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)