to Quillin - Dobra dik za info a ja se pujdu informovat do nejaky firmy co tu snad nejakou najdu ...

to Glottis - jo to je malo .. tam musi litat 100x tolik ..

to Rainbow - no jo pro prenos televizni kvality to musi byt ukrutne rychle ...