Ja som si toho Schoonera tiez kupil. Mam MSI NX6800NU bez oc (325 / 700 ) a karta mi ide pri 2D 70C a pri full load cca 80C, to sa mi zda dost co myslite ? Bednu mam ofukovanu dost dobre![]()
Ja som si toho Schoonera tiez kupil. Mam MSI NX6800NU bez oc (325 / 700 ) a karta mi ide pri 2D 70C a pri full load cca 80C, to sa mi zda dost co myslite ? Bednu mam ofukovanu dost dobre![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)