Nuz poviem ti, ze moja Sony je vlastne retail verzia inak OEM Lite-On 48/12/48Původně odeslal DeeKay
a ta svieti iba dvoma farbami takze utekaj do obchodu
BTW: moj stary TEAC W58E teda ziadne pazvuky nerobil a bol urcite tichsi ako to co mam teraz. Mozno preto, ze bol 8/8/32






Odpověď s citací