2NiX: Držím palce, aby ti to vyšlo.

2drake: mám A9, myslím, že novší nie je a od časovania pamätí to žiaľ nie je závislé, skúšal som od 2-2-2 po 3-3-3 aj bezpečné nastavenie biosu, vždy do 130 OK, od 131 vyššie chyba.