2NiX: Držím palce, aby ti to vyšlo.
2drake: mám A9, myslím, že novší nie je a od časovania pamätí to žiaľ nie je závislé, skúšal som od 2-2-2 po 3-3-3 aj bezpečné nastavenie biosu, vždy do 130 OK, od 131 vyššie chyba.
2NiX: Držím palce, aby ti to vyšlo.
2drake: mám A9, myslím, že novší nie je a od časovania pamätí to žiaľ nie je závislé, skúšal som od 2-2-2 po 3-3-3 aj bezpečné nastavenie biosu, vždy do 130 OK, od 131 vyššie chyba.
ABIT KV7 (bios 17), Mobile Athlon (IQYHA) XP-M 2600+ @ 2355MHz pri 1.65V (11.5x204.8 ), Zalman CNPS7000B-Cu,
2x512MB PQI DDR-400, Hitachi 120GB HDS722512VLSA80, ... (viac na http://web.naex.sk/mrba )
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)