nie nie, zapojenie je spravne, lava zdierka faza, prava + kolik nulak .. problem rozvodky poznam .. na vlastnej koziPůvodně odeslal Halen
proste .. vytiahnem monitor zo zasuvky, dotknem sa kolika, auu - supa (zabit ma to ofkoz nezabije).. prilozim skusacku ku koliku v 6-zasuvke (koncovka na predlzovaku) - nic, pripojim monas, dam skusacku na kolik - diodka svieti .. (merak nemam)
no ale k dalsiemu nemilemu zisteniu .. ako som uz spominal, od vyrovnavacich kondikov v zdroji som odpajil tu zem, robil tam sarapatu monitor, takze zem od monitora odpojena .. rusenie zmizlo, tak som skusil uzemnit kostru PC, a rusenie mam spat
ps: a akom coax filtre sa bavime ? problem som riesil v radioamaterovi a nic take mi nebolo spomenute, potreboval by som presny nazov toho 'zariadenia'




Odpověď s citací