Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
BTW jakou mate s FF zkusenost na pomalejsich compech? Ja to hodil na W98SE, Celeron 400 a 64MB ram a teror... Musel jsem tam hodit Operu
Je to tady nekolik stran zpatky. FF zere o hodne moc pameti vic, nez Opera. I na svem pocitaci jsem nebyl s rychlosti vubec spokojen.