Citace Původně odeslal Benco
Mam A64 3000+ NewCastle kolko V je bezpecne davat do CPU ? Mozem ist az na 1.6 ?
Me do nej bezne tece 1,6V a pri vytizeni bere 1,66V a to mam v biosu nastaveno 1,5V.Teplota je do 55°C burn a vse ok.