ještě bych zkusil smazat nastavení biosu...vyndej baterku...hele a není to tak, že by to byl preskot a deska špatně určila napětí a dávala mu 1.525 def NW?
EDIT: to poslední je píčovina, s touhle deskou...ale přesto bych zkusil třeba flash biosu, pozor na revize...tu desku jsem taky měl, je skvělá, jen je potřeba chladit čipset...
a když už budeš sundávat chladič, vyndej z patice i procesor...nevíš co se tam mohlo stát, přišel jsem ke kompu, rozvrtal ho a ten komp jel tři roky s ohnutým pinem na 478čce...nějakej 845 s sdramama myslim jsem to tady prodávaltak jestli se třeba neohnulo něco, co by mělo říkat, že je to preskot nebo tak...jestli chápete moji myšlenku...





Odpověď s citací