Tak toto milé deti doma neskúšajte. Motor má cievky navrhnuté tak, aby nimi pri 50Hz pretekal nominálny prúd, daný konštrukčným výkonom motora. Pri znižovaní frekvencie sa bude úmerne zvyšovať prúd cievkami až do nevyhnutného vyhorenia motora. Takže frekvenčný menič v tomto jednoduchom prevedení je vhodný akurát na pokusy, praktické využitie má nulové. A to už vôbec nehovorím o tom, ako to zacvičí zo zdrojom v PC. To už v žiadnom prípade nerobte...