Mně na týhle desce nic nepíská a ani nešumí. Jenže tahle z....á deska nekomunikuje s HDD s NCQ podporou. Vyzkoušel jsem už všechno. Navíc na CD nejsou přibaleny USB2.0 drivery a musim si je stahnout z windows update kde vyzadujou overeni pravosti. Zlata ABIT NF7S. Do Epoxe uz nikdy nejdu.




Odpověď s citací