ty desky, ve kterych to jelo, byly 2x rev. 3.1 (obe dve klekly) a rev. 3.3 (to je ta soucasna). mozna se pletu, ale od revize 3.x mely tyhle desky trojfazove cosi oproti dvojfazovemu cosi u starsich revizi (rano mi to nemysli)
VIP
ty desky, ve kterych to jelo, byly 2x rev. 3.1 (obe dve klekly) a rev. 3.3 (to je ta soucasna). mozna se pletu, ale od revize 3.x mely tyhle desky trojfazove cosi oproti dvojfazovemu cosi u starsich revizi (rano mi to nemysli)
i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
"Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)