Citace Původně odeslal Tomako
Nie je to zly chladic ale bol zle nainstalovany pravdepodobne len bielou pastou a myslim ze nebola korektne odtstranena vrstva zo spodu chladica.. ktore pasty su naj? Zlate , strieborne alebo silikonove? Kazdy hovori inac..
Pasta ti rozhodně nesníží teplotu o 10stupňů,jinak nejlepší je asi arctic silver 3