FTPcko v mc som parkrat skusal, ale vzdy s tym boli nejake problemy - tak som to klasifikoval ako nepouzitelne a radsej pouzijem hocico ine
S tymto spamatavanim po timeoute tam boli problemy vzdy, niekedy pre istotu cele mc zamrzlo...