Navrhuji pořídit na střechu síto Pacific Wireless 15 dBi, k tomu tak 3 nebo 5 metrovej pigtail RSMA - N/female a k tomu OvisLink WL-1120 AP, dál už UTP kabel do LAN síťovky v počítači. AP dáš do módu klient, nastavíš TX power na 50%, koupíš si elektroinstalační plastovou utěsněnou krabici a dáš ho do něj, na vyvedení kabelů použiješ průchodky. Pokud to uděláš kvalitně, tak máš bezproblémové, spolehlivé a "čisté" řešení.





Odpověď s citací